Mestá a termíny

Výstavy Kam na vysokú sa budú konať v týchto mestách a termínoch:

Poprad (17.10.2019)

Miesto konania: Hotel Satel, Mnoheľova 826/5, 058 01 Poprad

Otváracie hodiny: 08:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 06:30

Trnava (28.1.2020)

Miesto konania: Hotel Holiday Inn, Hornopotočná 5, 917 01 Trnava

Otváracie hodiny: 08:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 06:30

Možnosť parkovania: Možnosť využiť priľahlé parkovisko pri športovej hale. Parkovné organizátori nepreplácajú.

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Hotel Dream (www.hoteldream.sk) 

  • Hotel London (www.hotellondon.sk) 

  • Holiday Inn (www.holidayinn-trnava.sk)

Nitra (29.1.2020)

Miesto konania: PKO Nitra, Janka Kráľa 1048/4, 949 01 Nitra

Otváracie hodiny: 08:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 06:30

Žilina (30.1.2020)

Miesto konania: Hotel Slovakia (Námestie Ľudovíta Štúra 2)

Otváracie hodiny: 08:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 06:30

Možnosť parkovania: Možnosť využiť parkovisko hotela. Parkovné organizátori nepreplácajú.

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Hotel Slovakia (www.hotelslovakiazilina.com)

  • Penzión Sentami (www.sentami.sk)

  • Hotel Fitt (http://www.hotelfitt.sk)

Banská Bystrica (4.2.2020)

Miesto konania: Hotel LUX (Námestie Slobody 2)

Otváracie hodiny: 08:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 06:30

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Hotel Lux (www.hotellux.sk)

Košice (5.2.2020)

Miesto konania: Spoločenský pavilón, Trieda SNP 61

Otváracie hodiny: 08:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 06:30

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Penzión SET (www.penzionset.sk)

  • Apartment pri Steel Arene (www.booking.comk)

  • Penzión Alejová (www.penzionalejova.sk)

Prešov (6.2.2020)

Miesto konania: Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22

Otváracie hodiny: 08:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 06:30

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Penzión Avenue 7 (www.avenue7.sk)

  • Penzión Hradby (www.penzionhradby.sk/)

  • Antonio Pension (www.antoniopension.sk/)

Máte záujem sa prihlásiť? 

Na tomto linku nájdete objednávkový formulár so všetkými informáciami o výstave Kam na vysokú, vrátane podmienok.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon