Mestá a termíny

Výstavy Kam na vysokú sa budú konať v týchto mestách a termínoch:

Poprad (26.10.2020)

Miesto konania: Hotel Satel, Mnoheľova 826/5, 058 01 Poprad

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 07:30

Trnava (27.01.2021)

Miesto konania: Hotel Holiday Inn (Hornopotočná 5)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 07:30

Možnosť parkovania: Možnosť využiť priľahlé parkovisko pri športovej hale. Parkovné organizátori nepreplácajú.

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Hotel Dream (www.hoteldream.sk) 

  • Hotel London (www.hotellondon.sk) 

  • Holiday Inn (www.holidayinn-trnava.sk)

Žilina (28.01.2021)

Miesto konania: Hotel Slovakia (Antona Bernoláka 3231/2A)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 07:30

Možnosť parkovania: Možnosť využiť parkovisko hotela. Parkovné organizátori nepreplácajú.

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Hotel Slovakia (www.hotelslovakiazilina.com)

  • Penzión Sentami (www.sentami.sk)

  • Hotel Fitt (www.hotelfitt.sk)

Banská Bystrica (02.02.2021)

Miesto konania: Hotel LUX (Námestie Slobody 2)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 07:30

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Hotel Lux (www.hotellux.sk)

Košice (03.02.2021)

Miesto konania: Spoločenský pavilón (Trieda SNP 61)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 07:30

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Penzión SET (www.penzionset.sk)

  • Apartment pri Steel Arene (www.booking.com)

  • Penzión Alejová (www.penzionalejova.sk)

Prešov (04.02.2021)

Miesto konania: Spojená škola (Ľ. Podjavorinskej 22)

Otváracie hodiny: 09:00 - 13:00

Registrácia vystavovateľov: od 07:30

Hotely a penzióny v okolí: 

  • Penzión Avenue 7 (www.avenue7.sk)

  • Penzión Hradby (www.penzionhradby.sk)

  • Antonio Pension (www.antoniopension.sk)

Máte záujem sa prihlásiť? 

Na tomto linku nájdete objednávkový formulár so všetkými informáciami o výstave Kam na vysokú, vrátane podmienok.

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon